UAScenography 2022 !!! Візьміть участь !!!!

 

 

Шановні сценографи/фині! Усім привіт.

На 2022 рік нашою командою планувалося проведення масштабної події, присвяченої сценографії і театральному мистецтву, своєрідного форуму сценографії, за участю міжнародних партнерів, із лабораторією, майстер-класами, у партнерстві із Трієнале сценографії ім. Д. Лідера.

Цей рік виявився роком надзвичайних тектонічних змін, які почалися вранці 24 лютого. Тож всі плани, заявки на гранти, домовленості про співпрацю і локації, виявилися неактуальними. Воєнна реальність завдає тон і запит на інші акценти і формати у всіх аспектах життя взагалі, і у мистецтві зокрема.

Нам, як і всім, доводиться приймати нову реальність і адаптуватися до неї.

Сьогодні ми вирішили провести форум у зовсім іншому форматі, де головне – участь. Нам важливо отримати від вас зворотній зв’язок, для того, щоб виокреслити остаточний формат форуму у 2022 році.

Головні акценти  UAScenography 2022   

Театр в укритті. Больові дотики.

Надважливою темою форуму стане зміна реальності і обставин.

Вектор змін, запущених війною надто болючий, процес триває. Ми можемо спробувати підійти до фіксації періоду, досвіду для митця від театру, як у аспекті практичних питань – виробництво вистави, можливість, або відсутність можливості репетирувати, і, зрештою, грати виставу, на своїх/чужих майданчиках.

Зміни торкнулися абсолютно всього і всіх. Зміна репертуару, коригування контексту, фінансове коригування. Мобілізація і волонтерство митців. Важкі періоди очікування невизначеності. Вимушений переїзд за кордон.

Форум відбудеться у період з 15.11.2022 по 30.11.2022 на базі і в приміщенні Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України.

Є декілька варіантів участі у події.

 

  1. Участь у виставці у заплановані дати. Ви в Україні, і маєте можливість самостійно доставити або надіслати роботи для виставки. Формат робіт – ескізи, макети, інсталяції, відеоінсталяції тощо. Дедлайн подачі заявки з переліком робіт на пошту – 1 листопада 2022 р. Подальше монтування робіт будемо обговорювати окремо.
  2. Онлайн. Для митців, які знаходяться за межами України, є можливість долучитися до форуму, надіславши відео-запис з розповіддю свого досвіду поточного періоду. Дедлайн подачі відео на пошту – 1 листопада 2022 р.
  3. Онлайн участь у конференції за участі наших міжнародних партнерів. Конференція запланована на 22-23 листопада 2022 р. Прийом заявок буде оголошено пізніше.

Надсилайте свої заявки, вказавши варіант або варіанти участі, які підходять саме Вам! І нам дійсно важлива участь кожного з вас!

Для зв’язку: e-mail: uascenography.com@gmail.com

Куратори проекту: Лілія Волошина (093-511-56-02), Анна Духовична (067-409-87-72), Сергій Васильєв.