Lider Triennial of Scenography 2019

Наприкінці 2019 року вчетверте відбулася виставка українських художників театру, яка представила широкий огляд мистецтва сценографії. В експозиції презентовано творчий доробок понад 40 українських художників-сценографів різних генерацій, який було реалізовано за останні 3 роки у вітчизняних та зарубіжних театрах. На виставці можна було побачити макети, ескізи, костюми, фото вистав, що вийшли на сцену з 2016 по 2019 рік.

Численні та різноманітні експонати розкривали таємниці унікальної творчої професії, унаочнювали універсальний характер роботи художника, яка зазвичай залишається поза увагою театрального глядача. На гостинах Трієнале була представлена Львівська галерея сценографії зі своєю окремою експозицією.

В рамках виставки відбулися зустрічі з авторами, майстер-класи, відвідини залаштункового простору різних театральних майданчиків.

Серед учасників Трієнале – сценографи провідних київських театрів: Марія Левитська, Андрій Александрович-Дочевський, Володимир Карашевський, Ігор Несміянов, Людмила Нагорна, Наталя Кучеря, Віктор Бариба, Олексій Вакарчук і Катерина Корнійчук, Олександр Друганов, Валентина Кузьмічова, Олексій Гаврош, Наталя Рудюк, Анна Духовична, Андрій Злобін і Ганна Іпатьєва, Богдан Поліщук, Стас Петровський, Олег Луньов та багато інших.

Виставка тривала з 24 грудня 2019 року по 12 січня 2020 року за адресою: Національний музей «Київська картинна галерея», вул. Терещенківська, 9.
Наступна Трієнале відбудеться у 2022 році. Слідкуйте за початком реєстрації учасників.